Fotbalové zájezdy na Copa America | fotbalovysen.cz

NOVINKY

Fotbalové zájezdy na Copa America

banner-copa-america

Kde jiní končí, Copa America začíná

Fotbalová sezóna pokračuje! Pojďte s námi do Brazílie na fotbalové zájezdy na Copa America a zažijte top hráčů jihoamerického kontinentu na prestižním turnaji Copa America.

V termínu od 14. června do 7. července 2019 se odehraje již 46-ročník této soutěže. Dvanáct týmů - Argentina, Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie, Ekvádor, Paraguay, Peru, Uruguay a Venezuela plus dva hostující týmy Japonsko a Katar - si prověří své kvality na šesti stadionech v pěti brazilských městech: Rio de Janeiro, Sao Paulo, Belo Horizonte, Porto Alegre a Salvador.

Hvězdné obsazení Messi, Neymar, Aguero, Lavezzi, Coutinho, Alexis Sánchez, James Rodríguez, Dybala nebo Erik Lamela slibuje skvělé fotbalové divadlo.

Letenky jsou vždy z Prahy a ubytování je rezervováno v příjemných hotelích samozřejmě se snídaní. Poznejte s námi Brazílii během Copa America.


Užijte si největší brazilské města

Uvidíte 4 brazílske mestá Rio de Janeiro, Salvador, Belo Horizonte a Porto Alegre.

Na úvod vás přivítá vášnivé Rio de Janiero se stadionem Maracana a pláží Copacabana. "Město Bohů" je usazeno mezi bujně zarostlými horami a krásnými plážemi se zvláštním šarmem, tvořeným jeho energickými obyvateli Cariocas. Vykoupejte se na Copacabaně, vystupte do oblak ke Ježíši nebo se jen tak oddejte víru bavících se lidí ve městě.

Nejkrásnější památky a historii nabízí Salvador nebo "Svatý spasitel ve Zátoce všech svatých". Historické centrum kolem čtvrti Pelourinho je od roku 1985 v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a žije hudbou, uvolněnou atmosférou, velkolepou koloniální architekturou, dlážděnými uličkami a kostely, které se lesknou zlatem.

"Krásný horizont" nebo Belo Horizonte je druhé nejbohatší město v zemi a stejně tak místem, kde Němci uštědřili na MS 2014 domácím debakl 7: 1.

Podívat se můžete také do Porto Alegre, které bylo během své historie kolonizované několika evropskými národy a má stejně bohatou historii a kulturu.

Užijte si i vy tyto fascinující místa Brazílie. Možností, co vidět, je mnoho a víme doporučit ty nej podle vašeho vkusu.


Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Copa America

V nabídce máme 3 zájezdy: zájezd na oba semifinálové zápasy, zájezd na dvojzápas a zájezd na finálový zápas.

Klikněte na jeden ze zájezdů níže a vyplňte Nezávaznou objednávku. My vám následně emailem zašleme konkrétní nabídku s aktuální cenou. Ta se mění podle aktuálních cen letenek a lístků na fotbal.

  

DVOJZÁPAS: Semi 1 + Semi 2 (28.6. - 5.7.)                                           DVOJZÁPAS Copa America (13.6. - 20.6.)                                                     FINÁLE Copa America (04.7. - 09.7.)

  Cena zájezdu: 51 150 Kč                                                                                     Cena zájezdu: 47 645 Kč                                                                                 Cena zájezdu: 35 798 Kč

zpět na zoznam noviniek