Fotbalový zájezd Partizan Bělehrad - Crvena Zvezda | Futbalovysen.sk
Športové zájazdy

autobusový zájezd

Fotbalový zájezd Partizan Bělehrad - Crvena Zvezda

home_team Partizan Bělehrad
guest_team Crvena Zvezda
Srbská SuperLiga - Partizan Stadium
Datum zápasu
21.09.2019 18:00
odjezd / příjezd
21.09.2019 / 22.09.2019

ceny a varianty zápasů


AUTOBUSOVÝ
zájezd
obsahuje:
od 2431 Kč s dph

Autobusový zájezd zahrnuje:
obousměrnou přepravu klimatizovaným autobusem, vstupenku na zápas, ubytování na 1 noc se snídaní, služby delegáta, suvenýr, TIPOVAČKA o ceny.


POUZE
VSTUPENKA
obsahuje:
od 896 Kč s dph

100% záruka originality a dodání vstupenek. Nonstop asistenční služby. Tisíce spokojených klientů.


Fotbalový zájezd Partizan Bělehrad - Crvena Zvezda

VĚČNÉ DERBY A SOUBOJ SRBSKÝCH GIGANTŮ

Pojďte i vy s námi na jedinečný fotbalový zájezd Partizan Bělehrad – Crvena Zvezda a užijte si legandární fotbalové derby na ikonickém stadionu.

Čeká na vás více než 30 tisíc diváků v jednom z nejdůležitějších zápasů na Balkáně. Rivalita obou klubů je obrovská, atmosféra je pravá fotbalová a i vy můžete být při tom.

Autobusový zájezd z Trenčína přes Bratislavu je i s ubytováním a během zájezdu se podíváme i na Bělehrad. Neváhejte a pojďte společně s námi na nezapomenutelný výlet do hlavního města fotbalu v Srbsku.


JAK OBJEDNAT FOTBALOVÝ ZÁJEZD PARTIZAN BĚLEHRAD – CRVENA ZVEZDA

Cena autobusového zájezdu do Bělehradu  je 2431 CZK/osoba zahrňuje:

 • obousměrnou autobusovou dopravu s nástupem v Trenčíně (přes OMV Zeleneč a Bratislavu)
 • lístek na zápas
 • prohlídka Bělehradu
 • delegát
 • ubytování se snídaní

Příplatky

 • vstupenky – ceny zašleme v nabídce
 • cestovní pojištění včetně storna zájezdu – 260 CZK / osoba

Derby Partizan – Crvena Zvezda živě! Kontaktujte nás vyplněním nezávazné objednávky a my vám následně emailem zašleme konkrétní nabídku s aktuální cenou. Pokud máte zájem pouze o vstupenky, při objednávce zaklikněte možnost Vstupenka.


ORIENTAČNÍ PROGRAM ZÁJEZDU

FOTBALOVÝ ZÁJEZD PARTIZAN BĚLEHRAD – CRVENA ZVEZDA

21.9.2019

 • Odjezd v ranních hodinách, příjezd na hotel
 • volný program
 • večerní zápas Partizan Bělehrad – Crvena Zvezda

22.9.2019

 • neskorá snídaně a prohlídka města
 • odchod na Slovensko

MŮŽETE SE NA NÁS SPOLEHNOUT

Vaši spokojenost jste vyjádřili jako 9,47 z 10 a většina našich klientů se k nám znovu vrací. V poslední sezoně jsme spolu překonávaly počet splněných fotbalových snů. Přesvědčit se o tom můžete v sekci Reference.

Garantujeme profesionalitu, dodržení podmínek a hlavně osobní přístup ke každému z vás. Prostě, aby bylo vše tak, jak se dopředu dohodnuto a Fotbalový zájezd Partizan Bělehrad – Crvena Zvezda dopadl podle vašich představ.

 

VIP

VIP alternativa k fotbalovému zápasu je určena pro zákazníky, kteří požadují extra služby.

Ke každé události můžeme nabídnout transfery ušité na míru, rezervace v restauracích, vstupenky typu „hospitality“, osobního průvodce, ubytování v 5* hotelech a mnoho jiných alternativ.

V případě zájmu o VIP služby nám při vyplňování nezávazné objednávky dejte vědět a my Vám pošleme nabídku šitou na míru.

Vstupenka

V případě zájmu o vstupenku na zápas stačí při vyplňování Nezávazné objednávky zakliknout možnost Vstupenka a zobrazí se Vám její aktuální cena.

*Prosím berte na vědomí, že ve většině případů jsou fotbalová utkání již dlouhodobě vyprodané, naše ceny vstupenek jsou proto jiné než oficiální ceny, které se řídí poptávkou a nabídkou na trhu v momentě objednávky.

Rádi Vám připravíme nabídku a pomůžeme s uskutečněním Vašeho fotbalového snu!

DARUJ DARČEK

Darujte Vašim nejbližším zážitek, na který nikdy nezapomenou. Kupte jim dárkový poukaz na tento zápas. Text na poukaz si můžete zvolit sami. Při nákupu nad 499 Eur dostanete od nás jako poděkování stylovou krabičku v hodnotě 15 Eur zdarma.

V případě, že nemáte zvolený žádný konkrétní zápas a hledáte vhodný dárek,kontaktujte nás prosím skrz kontaktní formulář po kliknutí na tento text.

FAQ

Objednávka

Jak si můžu objednat zájezd? Nejrychlejší a nejjednodušší způsob objednávky je vyplnění informačního formuláře, který najdete u každého zájezdu. Po jeho přijetí Vám do 24 hodin zašleme aktuální cenovou nabídku s bližšími detaily k vybranému zájezdu, kterou potvrdíte zpětným e-mailem. Pokud nemáte možnost vyplnit přihlášku přes internet, můžete nám zavolat na 0948 11 88 17, 0948 13 88 37 nebo 0948 93 88 37.

Můžete nás navštívit i osobně v jedné z našich poboček: Trenčín – Dolný Šianec 2 (budova Unicom), 911 01 Trenčín. Otevírací hodiny: Po-Pá 08:00 – 16:00 hod. Bratislava / Dúbravka – Švantnerova 2 (budova Afit centrum), 841 02 Bratislava. Otevírací hodiny: Po-Pá 09:00 – 17:00

Kdy mám zájezd skutečně potvrzený? Vaše přihláška se stává závaznou po uhrazení zájezdu. Pokyny k platbě obdržíte spolu se Smlouvou o zprostředkováním zájezdu elektronicky. Po úhradě platby vkladem nebo převodem na náš bankovní účet je potřeba počítat s min. 24 hod prodlevou připsáním platby na účet. Po přijetí úhrady od nás obdržíte emailem potvrzení o zaplacení a účasti na zájezdě.

Je možné dokoupení zájezdu pro dalšího cestujícího? Ano, je. Pokud se po určité době rozhodnete dokoupit zájezd pro další osobu, napište nám a my zpětně prověříme dostupnost míst na stejné letecké lince, ubytování a alokaci vstupenek.

PLATBA

Jakým způsobem je možné uhradit zájezd? Najbežnejším bezhotovostným spôsobom Nejběžnějším bezhotovostním způsobem je bankovní převod. Po potvrzení závazné objednávky od nás obdržíte pokyny k úhradě s variabilním symbolem Vašeho zájezdu. Bankovní spojení: FIO Banka, a.s. Bratislava. Číslo účtu: IBAN / SWIFT: SK5683300000002200295287 / FIOZSKBAXXX (2200295287 / 8330)

Další možností platby je mezinárodní systém PayPal.

Do jaké doby je nutné uhradit zájezd? Platbu za zájezd je potřeba uhradit do 7 dní od obdržení pokunů k platbě. Ve vyjímečných případech - „last minute zájezdy“ je potřeba platbu uhradit do 24 hodin.

Můžu si koupit zájezd na splátky? Samozřejmě, splátky přizpůsobíme Vaším požadavkům a možnostem.

Můžete mi vystavit fakturu na zájezd? APokud si přejete vystavit fakturu na plnou či částečnou sumu zájezdu (např. Jen na letenky, ubytování apod.) informujte nás o tom při potvrzení nezávazné objednávky. Podle zákona o dani z přidané hodnoty č. 222/2004 Z.z. Ve znění pozdějších předpisů, paragraf 65, odstavec 10 – bude cena zájezdu v zemích EU navýšena o výši DPH. Pokud máte zájem vystavit fakturu, je třeba, abyste nám to oznámili při vyplnění přihlášky, faktury k zájezdům dodatečně nevystavujeme.

VSTUPENKY

Je možné zakoupit pouze samostatnou vstupenku? Pokud máte zájem pouze o samostatnou vstupenku, můžete si ji objednat třemi způsoby: Vyplněním formuláře u zájezdu na požadovaný zápas zasláním emailu na [email protected] nebo [email protected] nebo telefonicky na tel. Číslech 0948 11 88 17, 0948 13 88 37 nebo 0948 93 88 37.

Jaké kategorie vstupenek nabízíte? Na každý zápas nabízíme více kategorií vstupenek, včetně VIP a Business. Podrobnější informace Vám zašleme v cenové nabídce.

Dokážete mi potvrdit přenou lokaci sedadel? Přesnou lokaci sedadel dokážeme potvrdit pouze několik dní před zápasem. Při objednání zápasu Vám upřesníme kategorii a tribunu, na které se místa nacházejí.

Proč je cena vstupenky vyšší než na vstupence uvedené? Vstupenky nakupujeme od obchodních partnerů a cena vstupenky je odrazem poptávky. Několikaroční spolupráce s ověřenými partnery je zárukou včasného doručení objednaných vstupenek.

Neobdržel(a) jsem vstupenky na zápas a za pár dní odlétám. Jakou mám záruku, že mi budou vstupenky doručeny do hotelu? CK Futbalový sen spolupracuje pouze s ověřenými partnery. Několikaroční spolupráce s ověřenými partnery je zárukou včasného doručení objednaných vstupenek.

ZÁJEZD

Kdy a jakou formou obdržím přesné instrukce k zájezdu? Itinerář zájezdu včetně letenek, hotelového průkazu, pojistných kartiček a dalších služeb Vám zašleme na emailovou adresu 7 dní před nástupem na zájezd. U last minute objednávek může být tato doba 24 hodin!

Je cena zájezdu konečná? Můžu očekávat skryté poplatky? Všechny ceny zájezdů uvedené ve Smlouvě o zprostředkování zájezdu jsou konečné bez skrytých poplatků.

Rád by jsem si prodloužil / zkrátil dobu zájezdu. Je to možné? Ano, je to možné. Stačí když v informačním formuláři napíšete do Zprávy požadované datumy. My Vám zájezd upravíme podle aktuální dostupnosti míst a letů.

Je pro mě výhodné objednat si „Last minute“ zájezd? U fotbalových zájezdů jsou Last minute zájezdy cenové znevýhodněné kvůli narůstajícím cenám letenek pravidelné letecké dopravy a vstupenek. Pokud hledáte nejnižší cenu, doporučujeme zakoupení zájezdu 2-3 měsíce před odjezdem, abyste měli garantovanou nejnižší cenu.

Je průvodce součástí zájezdu? Přítomnost průvodce závisí na minimálním počtu účastníků zájezdu na konkrétní zápas. Při minimálním počtu 8 cestujících je obvykle přítomen průvodce. Pokud je na zájezd přihlášeno méně cestujících, obdržíte od nás itinerář šitý na míru, ve kterém najdete všechny instrukce včetně mapy příslušné destinace.

Mám si s sebou vzít větší kapesné nebo můžu platit i kartou? Většina fotbalových zájezdů, které organizujeme je v evropských metropolích, kde jsou akceptovatelné platební karty.

Neovládám cizí jazyk, jak se dostanu bez průvodce na hotel? V případě, že je zájezd bez průvodce, dostanete od nás itinerář šitý na míru, ve kterém najdete podrobné instrukce včetně mapek a spojů MHD.

Jaký cestovní doklad potřebuju na zájezd? Destinacemi většiny fotbalových zájezdů, které nabízíme, jsou státy spadající pod EU, tudíž Vám stačí platný občanský průkaz.

Kdy a za jakých podmínek můžu zrušit zájezd? Zájezd je možné zrušit kdykoliv. Odstoupení od smlouvy a smluvní pokuty najdete v bodě VII. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY, SMLUVNÍ POKUTY ve Všeobecných obchodních podmínkách na webové stránce https://futbalovysen.sk/podmienky . Pokud máte vážné zdravotní problémy a nevíte, zda se zájezdu zúčastníte, doporučujeme si zakoupit Komplexní cestovní pojištění, ve kterém je zahrnuté pro případ zrušení cesty.

Chtěl bych si koupit zájezd jako dárek. Je to možné? Každý zájezd / vstupenku si můžete koupit i ve formě dárkové poukázky. Všechny jsou vyhotovené podle individuálních potřeb klienta. V nabídce najdete poukázky na vybrané zájezdy nebo v nominálních hodnotách od 100 € - 100 €. Platnost dárkových poukázek je 12 měsíců.

Dokážete mi připravit dovolenou na míru? Samozřejmě. Rádi připravíme vysněný zájezd podle Vašich kritérií. Individuální požadavek nám zašlete na emailovou adresu [email protected]

V průběhu zájezdu bych měl zájem i o vstupenky na jiné akce. Dokážete mi je zajistit? Ano, v případě zájmu Vám zajistíme vstupenky na různé kulturní akce (muzikály, koncerty...) jako i na další sportovní akce (hokej, tenis, basketbal, F1, včetně všech amerických sportů).

LETENKY A TRANSFER

Jsou v ceně letenek zahrnuty i letištní poplatky? Ano, v cenách letenek jsou zahrnuty letištní poplatky.

Jak velké zavazadlo si můžu s sebou vzít na zájezd? Fotbalové zájezdy jsou 2 – 4 hodinové zájezdy a proto jsou v cenách zájezdů pouze příruční zavazadla s maximální hmotností 8-10 kg na osobu. V případě, že pro Vás tato možnost není dostačující, je možné si za příplatek přikoupit standardní velké zavazadlo, které se odevzdá při check-in.

Dokážete mi zajistit letenku Business Class / First Class? Ano, pro náročné klienty zabezpečíme letenky renomovaných leteckých společností v třídách Business a First Class.

Je v ceně zájezdu i transfer z letiště do města / hotelu? Transfer z letiště do centra města je v ceně zájezdů pouze pro vybrané destinace: Londýn, Liverpool a Manchester. Před zájezdem od nás obdržíte elektronický cestovní lístek, který ukážete řidiči autobusu. Na vyžádání zajistíme taxík/minibus z letiště přímo do hotelu.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Zahrnuje cena zájezdu i cestovní pojištění? V ceně každého zájezdu je zahrnuté cestovní pojištění Plus od Evropské pojišťovny, která pokrývá následující pojistné produkty.

V případě zájmu je možné i zakoupení komplexního cestovního pojištění pro účastníky zájezdu, ve kterém je krom výše uvedených produktů zahrnutá i náhrada storno poplatků v případě onemocnění a náhrada nečerpaných služeb a nákladů na zpáteční cestu.

Pojištění proti úpadku a insolventnosti Provozovatel CK Futbalovysen.sk, společnost J&S Group, s.r.o. Je ve smyslu zákona č. 281/2001 Z.z. Pojištěna proti úpadku a insolventnosti u pojišťovny: Union pojišťovna, a.s. Pojištění znamená 100% záruku a garanci Vašich prostředků. V cenách veškerých zájezdů je kromě komplexního cestovního pojištění zahrnuto i pojištění proti úpadku a insolventnosti. Garanční list najdete zde.

UBYTOVÁNÍ

Je v ceně ubytování zahrnuta i snídaně? Naší filozofií je absolutní spokojenost zákazníka a samozřejmostí je, že v ceně každého zájezdu je zahrnuta snídaně.

Jaké typy hotelů nabízíte ve svých zájezdech? Ubytování klientů je zabezpečené ve výhradně ověřených hotelech světových hotelových řetězců typu Holiday Inn, Premier Inn NH Hotels, Marriott…

Jak vzdálené je ubytování od stadiónu? Pro naše klienty chceme jen to nejlepší a proto je 90% klientů ubytovaných v blízkosti stadionu.

Jaké typy pokojů nabízíte? Standardně jsou klienti ubytovaní v dvoulůžkových pokojích s manželskou nebo dvěma oddělenými postelemi (záleží na požadavku klienta). U vícečlenných skupin jsou k dispozici vícelůžkové pokoje nebo pokoje s přistýlkami. Jednotlivci jsou ubytovaní na jednolůžkových pokojích – single room.


Autobus

Stadion Partizan Stadium - 32 710 víc info
stadion